Obrechtkoor programma 2022

Het Obrechtkoor verzorgt de muziek tijdens de liturgie in de Obrechtkerk en staat onder leiding van Luc Löwenthal.

Wilt u meezingen? Er is plaats in alle stemgroepen! Lees meer over het koor.

Al onze uitvoeringen zijn gratis toegankelijk; wij willen dit graag zo houden en hebben daarvoor uw financiële steun hard nodig.
Wij danken u bij voorbaat voor uw donatie op
IBAN NL58 INGB 0004 6017 23 t.n.v. Obrechtkoor, Amsterdam.

Bezoek het Obrechtkoor op Facebook.

Benieuwd naar het repertoire van het koor? Bezoek het archief sinds 2004.

Programma 2022

Wijzigingen voorbehouden.

zondag 28 augustus 10.30 uur (22e zondag door het jaar)

A. Caldara (1670-1736) – Missa in G
S.S. Wesley (1810-1876) – Lead me, Lord
E. Elgar (1857-1934) – Ave verum corpus
Koor en orgel

zondag 4 september 10.30 uur (23e zondag door het jaar)

Missa VIII ‘De angelis’
Schola cantorum, gregoriaans

zondag 11 september 10.30 uur (24e zondag door het jaar)

W.A. Mozart (1756-1791) – Missa brevis in D (KV 194)
C.G. Reutter (1708-1772) – De Profundis
Ch. Gounod (1818-1893) – Ave Verum
Koor en orgel

zondag 18 september 10.30 uur (25e zondag door het jaar)

Missa XI ‘Orbis factor’
Schola cantorum, gregoriaans

zondag 25 september 10.30 uur (26e zondag door het jaar)

L. Löwenthal (1960) – Missa Orbis Lucis
L. Löwenthal – Ave verum Corpus
F. Mendelssohn (1809-1847) – Verleih uns Frieden
Koor en orgel

zondag 2 oktober 10.30 uur (27e zondag door het jaar)

Missa VIII ‘De angelis’
Schola cantorum, gregoriaans

zondag 9 oktober 10.30 uur (28e zondag door het jaar)

ROZENKRANSFEEST
J.Chr. Pez (1664-1716) – Missa St. Josephi
W.A. Mozart (1756-1791) – Jubilate (KV 117)
W.A. Mozart – Alma Dei Creatoris (KV 277)
Koor en strijkers

zondag 16 oktober 10.30 uur (29e zondag door het jaar)

Missa XI ‘Orbis factor’
Schola cantorum, gregoriaans

zondag 23 oktober 10.30 uur (30e zondag door het jaar)

L. Löwenthal (1960) – Missa Sancti Aegidii
L. Löwenthal – Ave verum Corpus
Bassolo, cello en orgel

zondag 30 oktober 10.30 uur (31e zondag door het jaar)

Missa VIII ‘De angelis’
Schola cantorum, gregoriaans

woensdag 2 november 19.30 uur (Allerzielen)

G. Faure (1845-1924) – Requiem
Koor en orgel

zondag 6 november 10.30 uur (32e zondag door het jaar)

Missa XI ‘Orbis factor’
Schola cantorum, gregoriaans

zondag 13 november 10.30 uur (33e zondag door het jaar)

A. Gabrieli (1520-1586) – Missa Brevis
L. da Viadana (1560-1627) – O sacrum convivium
P.L. Dietsch (1808-1865) – Ave Maria (‘van Arcadelt’)
Koor a capella

zondag 20 november 10.30 uur (Christus Koning)

A. Gretchaninoff (1864-1956) – Missa Festiva
E. Elgar (1857-1934) – Ave verum corpus
G. Fauré (1845-1924) – Cantique de Jean Racine
Koor en orgel

zondag 27 november 10.30 uur (1e zondag van de advent)

Missa XVII ‘In dominicis Adventus et Quadragesimae’
I. Vivarino (ca.1575-1626) – Magnificat
Rorate caeli
Schola cantorum, gregoriaans

zondag 4 december 10.30 uur (2e zondag van de advent)

M. Haydn (1737-1806) – Missa Quadragesimalis
M. Haydn – Prope est Dominus
Q. Gasparini (1721-1778) – Adoramus te
Rorate caeli
Koor en orgel

zondag 11 december 10.30 uur (3e zondag van de advent)

D. Zipoli (1688-1726) – Missa in F
L. Löwenthal (1960) – Commovisti Domini terram
M.A. Charpentier (1634-1704) – Sub tuum praesidium
Rorate caeli
Solistenterzet en strijkers

zondag 18 december 10.30 uur (4e zondag van de advent)

Missa XVII ‘In dominicis Adventus et Quadragesimae’
Rorate caeli
Schola cantorum, gregoriaans

zaterdag 24 december 22.30 uur (Kerstnacht)

J. Haydn (1732-1809) – Nicolaimesse
H. Berlioz (1803-1869) – L’adieu des Bergers
Koor en orkest

zondag 25 december 10.30 uur (Kerstmis)

J. Haydn (1732-1809) – Nicolaimesse
Koor en orkest

zondag 8 januari 2023 10.30 uur (Driekoningen)

J. Rathgeber (1682-1720) – Missa Fac bonum
J. Haydn (1732-1809) – Eja gentes
P. Cornelius (1824-1874) – Die Könige
Koor en strijkers

Wijzigingen voorbehouden.

Archief